KONST / Litografier / Färglitografi 11944190
nr 1194 4190
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 197/300, signerad, 32x26
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:03:08
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr